facebook
Dlaczego warto regularnie badać stan techniczny?

Dlaczego warto regularnie badać stan techniczny?

O samochód naprawdę warto jest dbać, szczególnie jeżeli zależy nam na jego niezawodności. Na dzień dzisiejszy od tego jak sprawne jest auto, zależy wygoda jaką będzie nam ono w stanie zapewnić. Samochód jak wiadomo składa się z całkiem sporej ilości różnych części. Zużywają się one z czasem, przez co musimy mieć na uwadze, jak ważne jest kontrolowanie ich stanu technicznego.

Oczywiście obowiązkiem każdego kierowcy, który posiada swoje własne auto dokonywanie regularnych przeglądów każdego roku. Konieczne jest odwiedzenie stacji kontroli pojazdów przynajmniej raz, tak by możliwe było sprawdzenie dosłownie każdej, nawet najmniejszej części. Na dzień dzisiejszy całkiem spora liczba osób decyduje się jednak na to, by serwisować samochód regularnie, co jest doskonałym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach. Całkiem spora liczba osób dzięki temu cieszyć się może całkowicie sprawnym pojazdem.

KONTAKT:

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW SPI/005
41-948 Piekary Śląskie, ul. Rozalki 1
32 288 40 01 w. 37
662 203 266
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pon - Pią 7:00 - 18:00 Sob 7:00 - 15:00
Na badanie pojazdu można umówić się telefonicznie lub mailowo lub przyjechać.